Filozof - Watch

Napisałem wpisik o Karskim. W odpowiedzi dostałem komentarze o Filozofie. Widać wszyscy są jeszcze niewyżyci jeśli chodzi o pacana Filozofa. Widać brakuje fanklubu coby nastroje kanalizował.

Przeto otwieram fanklub Pana Filozofa. Ino żadnych imion i nazwisk ;)

Jarecki, jak Ci się niespodoba ten klub, wycinaj. Ufam Ci ;) Wiesz co dla TXT dobre

Średnia ocena
(głosy: 0)

? ? ?

Że spytam. Pozdrawiam epistemologicznie ----------------- triarius

Tygrysie ????

No co ty,pomroczność ciemna ?? Nie wiesz o jakiego chodzi ?? Podpowiem ,nie o pewnego biskupa.
Ja tam bym odpuściła,może się poprawi.Becki dostał okrutne


Ufka

ja mu nie ufam, odwinięcie kolejnych numerów to kwestia czasu…

to będzie klub typu filozof-watch


Podarek dla Ufki

Chrześcijańskie wejście Filozofa, które szybko zniknęło.
Pewnie się pacan na własną szabelkę nadział.
Wyjątkowy to człowiek, który nam Textowisko założył.

“2007-12-21, 19:29:26
Panowie Warzecha i Osiecki
Tagi:

* media
* debata
* Osiecki
* etyka
* etyka dziennikarska
* Warzecha

Jeżeli Panowie coś wiedzą na mój temat, co rzekomo mnie kompromituje, to żądam stanowczo, żeby Panowie napisali to i powiedzieli publicznie. To, co Panowie robią, jest podłą, publiczną insynuacją.

O p. Warzesze mogę powiedzieć tyle, że publicznie zaistniał dzięki mnie. To ja namówiłem Roberta Krasowskiego do przyjęcia Warzechy do działu publicystyki “Życia”. Tam jako nieznany wcześniej młody dziennikarz z newsroomu zaczął być publicznie rozpoznawalny. Można o to zapytać dzisiejszego naczelnego “Dziennika”. To jest fakt sprawdzalny.

W szczegóły moich późniejszych relacji z p. Warzechą nie wchodzę. Dziwię się, że Warzecha ma czelność publicznie insynuować na ten temat.

Co do p. Osieckiego, to nie zauważyłem jego obecności w “Życiu”. Nie pamiętam go. Wiem o nim tyle, że tu w Salonie24 posługuje się niepoprawną polszczyzną, a obecnie zafunkcjonował – podobnie jak Warzecha – jako narzędzie w sporze osób trzecich.

Paweł Paliwoda
komentarze (0)SkomentujJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.”

Jak można określić jednym słowem te indywiduum?

Igła – Kozak wolny


o właśnie p Igło

szukałem tego. Dres jak to dres. Słyszy że ktoś szepcze po kątach na niego to idzie z pałą napier…. . I myśli że pała to miecz samurajski.


Tam pod spodem były potem

komenty, nikt nie wiedział o co chodzi.
A to chyba chory człowiek jest.

Igła – Kozak wolny


Wow, to ominął mnie nowy wpis mojego ulubionego autora?

I komentarze były nawet pod nim?Eh, tak to jest, jak salon mniej sledzi się, wszystkow przez pana Igłę, musze na pana jako na twórce tekstowiska niczym na Jareckiego (z ,,Rodziny Poszepszyńskich” jakieś kwity wyciagnąć.
Niech tylko znajdę coś kompromitującego…
A apropos pana filozofa, to komentarz Łukasza Warzechy u Osieckiego też zniknął, za to jest odpowiedź Osieckiego nań, zabawnie się tam robi z powodu pana Filozofa.


Igła

dzięki, też tego szukałem


zniknięty tekst o Warzesze i Osieckim

spółka blogowa follow&julll trafiła na tłumaczenie Filozofa w tej kwestii, dookoła nieco dyskusji na ten temat

@All

Uzgodniłem z Gospodarzem S.24, że nie ma sensu wywoływanie nowej kłótni w salonie. Wpis Warzechy zlikwidowany, mój post także – przeze mnie. A Osiecki? Rozumiem, że p. Igor jego również mieć będzie na oku.
Pozdr.
2007-12-21 21:12Paweł Paliwoda34355
http://pawelpaliwoda.salon24.pl/#comment_793679

pozdrawiamy serdecznie


All

Sranie w banię, ja tam Paliwodę lubię.

A to burzenie sie na niego mam za przejaw dupkowatości pospolitej.

Koleś jest ostry, jest wkręcacz i tu na TXT przydalby sie taki Paliwoda.

No ale sie pewnie nie pojawi, przeciez trwa miłosny ausgebomb.


Nicponiu Szlachetny!

Przecież masz uprawnienia to sobie Paliwode zaproś! Broni ci kto?
Będzie robił trzode to wyleci, ale swoją droga nie sądzę by nawet jeśli się zgodzi, tutaj robił trzodę.

Jacek Jarecki

I nic tu miłosnego nie trwa poza moimi tajnymi romansami. Poszukaj mnie na skype, bo ja po przeinstalce kompka tylko mam tego Igłę...:)


No to mnie ominęło

Ale jestem usprawiedliwiona -pakowałam sie a wczoraj cały dzień jechałam do Danii.A co Warzecha pisał – nie dało sie ocalić dla potomności ?


Panie Nicpoń

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, jako żem przedstawicielka “dupkowatości pospolitej”. :)


Paliwoda

zadanie nr 1.

Ile z jego 34 tekstów poświęconych jest czemuś innemu niż bicie piany wokół chamstwa ludzi pisujących na S24? Podliczyłem i wyszło mi 12

Na chuj Nicponiu ci tu ktoś kto pisze tylko że wszyscy są chamy, pacany. Zobacz takiego Sakiewicza czy Pospieszalaka. Też potrafią rozruszać dyskusję, ale nie piszą sążnistych esejów wokół czyjejś rzekomej chamowatości


Zgadzam się

z A. Nicponiem.
Hamiltonie: nie wszystkich, to po pierwsze, a po drugie: hmm.


All

OK, bije ten Paliwoda piane wokół chamstwa salonowiczów. No i co? To was tak oburza? To wam sen z powiek spędza?
No chyba, ze o kims z was konkretnie pisze, ale wtedy warto sobie może zadac pytanie, czy bezpodstawnie pisze, czy prawda w oczy kole. Zaznaczam, że nie wiem jak jest, bo średnio sie jego pisanina interesowalem.

A zaprosze go chetnie, tyle ze maila nie mam do niego. Ktos wie jak sie z gosciem skontaktować?


Napisz mu na blogu!

Tyż coś?
Nicponiu sprytny!
Jacek Jarecki


Subskrybuj zawartość