Snooker

MŚ: trzeci triumf O’Sullivana!
mh (inf. wł.) /21:35

Ronnie O’Sullivan

6cd140654532b735d1ce0ce1272a3f2d_5_1.jpg

Ronnie O’Sullivan zwyciężył, w odbywających się w The Crucible Theatre w Sheffield, snookerowych mistrzostwach świata. W finale “The Rocket” pokonał swego rodaka Allistera Cartera 18:8. Dla O’Sullivana to już trzeci tytuł mistrzowski w karierze.
Wyższość starszego z Anglików od początku nie podlegała dyskusji. Po pierwszym dniu O’Sullivan prowadził 11:5. Carter, który po raz pierwszy grał w finale mistrzostw świata, popełniał proste błędy i nie potrafił nawiązać wyrównanej walki. Także trzecia sesja rozgrywana była pod dyktando faworyta – 16:8.

Przed rozpoczęciem wieczornej sesji doszło do niecodziennego wydarzenia – w The Crucible Theatre pojawił się nagi kibic. Służby porządkowe jednak szybko uporały się z krewkim “fanem snookera”.
To zajście nie wyprowadziło z równowagi O’Sullivana, który szybko rozstrzygnął na swoją korzyść dwie partie i wygrał w finale 18:8.

Zwycięstwo O’Sullivana w finale oznacza, że po raz czwarty w karierze zostanie on liderem światowego rankingu.

za onet.pl

Średnia ocena
(głosy: 0)

Brawo dla O'Sullivana

choć mam wrażenie, że nie miał za wielkiej konkurencji. Jakoś wszyscy łatwo oddawali mu pole.

dawniej KriSzu


ale Chińczycy w ostatnich latach

zrobili kolosalne postępy, i dostawał w poprzednich latach bęcki,

niemniej bardzo go lubię, za charyzmę, ? (no i za występ w Top Gear) kiedyś Hendry’ego też szanowałem ale sie chyba rozmienił na drobne

p.s miło że ktoś tu zawitał i dał znak życia:)

Prezes , Traktor, Redaktor


Panie Maxie,

ja się nie znam.

A jak się nie znam , to cicho czytam. I zmykam

Pozdrawiam dobranocnie


Też miło

:)

pozdrawiam półsennie

Prezes , Traktor, Redaktor


Subskrybuj zawartość