Wraca Liga Mistrzów

Panowie i Panie,

na bok spory i knowania:) wraca Liga Mistrzów.

Może ktoś zajmie się tematem typerskim dlatego proponuje gadułe nt. temat i jak ktoś obejrzy skróty niech się wypowiada

Dzisiaj grają:

Schalke- Porto – mój typ 2

Schalke nie jest w najlepszej formie i ma problemy z grą z przeciwnikiem “technicznym”

Olimpiakos-Czelsi 1
Grecy-gorące głowy i fanatyczni fani zgotują the Blues “jesień średniowiecza”

Roma- Real x
Real gra w LM słabo na wyjazdach, ten mecz będzie potwierdzeniem

The Reds- Inter 1
Typ jasny- nasi nie mają nic do stracenia a Rafa walczy o życie. Inter w słabej lidze włoskiej (słabej jak na warunki LM:)) idzie jak burza ale nic to mu nie da w Europie

Zapraszam do typowania i komentarzy

p.s Sergiusz daj na chwilę to gdzieś w widocznym miejscu:)

max

Średnia ocena
(głosy: 0)

Maxiu

Moje typy:

Schalke – Porto: Remis, ...no chyba że okaże się prawdą, że Porto przyjechało bez bramkarzy. Słyszałem, że w zamieszaniu na lotnisku wszyscy bramkarze i masażysta zostali nadani na bagaż i siedzą gdzieś na Alasce. Mają co prawda nadmuchiwanego piłkarza, który ponoć jest niezłym bramkarzem, tylko trochę nim buja na wietrze.

Olimpiakos – Chelsea 0-2 … w Chelsea strzeli go.e ten taki dziki z tymi oczami wygladzonymi, no ten co kiedyś kopnął sędziego albo sędzia jego. Tego nie pamiętam.

Roma – Real – 1-1 … Obie drużyny są już zmęczone. Poza tym w Romie kibicuje Boniek, a skoro Boniek to zmieniam wynik na 0-2

Poll – Inter 3-0 ( 0-1 ) Poll lubi odrabiać straty. Ktoś dociekliwy może się dziwić, jak można wygrać 3-0 przegrywając 0-1?
Jak taki dociekliwy to niech skończy kurs i idzie do służb.
Ja wierzę w chłopaków, a poza tym, nie mam wyboru, skoro wyrus…


Max

Liga mistrzów wraca, czyli nuuuudyyyy…

Schalke – Porto x
Olimpiakos – Chelsea 2
Roma – Real x
Rafa B. & 10 “koszulek” i “ręcznik” – Inter 2

Pozdr.

ps. teraz bardziej zrozumiale?;)


pi

aleś zakręcił, nic nie kumam z tych prognoz…
lecę na żywo zobacze co tam się dzieje

Prezes , Traktor, Redaktor


Jest dobrze i źle

Królewscy do przodu, Szalkie też...
Prezes , Traktor, Redaktor


LIGA MISTRZOW SUCKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I`m sexy motherfucker!


Mad-

hools out!!!!

Prezes , Traktor, Redaktor


Dobra, jako ze zainteresownie spore

...(zaklinacz rzeczywistości)
to podsumowanie:

The Reds- do przodu

:)))) YNWA!!

Real Roma- prawie trafiłem a prawie to dwa żubry

Schalke też przód no a Czelski sie wybroniło

teraz już wiem czemu nie gram u buka:)

Prezes , Traktor, Redaktor


LIGA MISTRZOW SUCKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I`m sexy motherfucker!


YNWA!

Skoro nam do dupy idzie w lidze, to pewnie znowy wygramy Ligę Misiów. Osiemnaście lat czekam na tytuł majstra Anglii.To się nazywa wierność drużynie :-)

Brawa za Inter!


Mad

pisałem że trollom out!
kurna niereformowalny
:)
Prezes , Traktor, Redaktor


Bezzzz trolli nie ma idolli!!!

LM SUCKS, SUCKS, SUCKS!!!

I`m sexy motherfucker!


...

ładnie wytypowałem: trafność 0%

( co do tego czegoś, co oglądałem na żywca)Olympiakos i Chelsea grały jakby to nie była LM a polska druga liga: nuda, nuda, nuda ze znanym z Premiership syndromem totalnej dezorganizacji w grze “ofensywnej” londyńczyków..

Jakim cudem “koszulki” z Liverpool FC wygrały z Interem:P?

Pozdr.


Maksiu Szanowny

Czy my, w sensie nasza reprezentacja w piłce kopanej albo co innego, jesteśmy jakimiś mistrzami? Pytam, bo Pan Prezydent order przyczepia panu Beenhakkerowi do piersi. Może mi cóś umknęło?


Magio

jak to mówią: “rzadko, ale ma rację”
będziemy

:)))

Prezes , Traktor, Redaktor


Maksiu

To teraz jest nowa, świecka tradycja rozdawania orderów przed osiągnięciem szczególnych osiągnięć na polu oraz w dziedzinie? W sensie, na zachętę. To taki “dodatek motywacyjny” teraz jest?


uczuciami sie kierujemy

“nowa fala entuzjazmu”

generalnie tak jak piszesz, chociaż Leo to stary wyga i ten odrer, to wiesz lekko kwiatek do korzucha

Prezes , Traktor, Redaktor


Maksiu

Aaaa… to już rozumiem.
I teraz, jak ta fala entuzjazmu będzie coraz większa, to Pan Prezydent będzie ordery dawał za to, że się w ogóle ktoś zgodził pokierować naszymi reprezentacjami w różnych dyscyplinach?
Aaaa… to już nic nie rozumiem.

Pozdrawiam, bez orderu…


Nowa świecka tradycja

Polega właśnie m.in. na tym, że prezydent daje order gościowi (swoja drogą świetnemu gościowi), który sprawił, że kopacze dopiero zagrają w wielkiej imprezie. Inna tradycja polega na tym, że prezydent co chwile ogłasza żałobę narodową.

Pozdro.


tylko do kibiców (chuliganom i trolom precz!)

Ustawiłem dzień drugi, jakby ktoś łaskaw, to proszę
Magio, też zapraszam, czasem od czapy luidzie trafiaja 6 w totka:)
Prezes , Traktor, Redaktor


prezydent odrobinę się wygłupił....

Świecka tradycja zaczerpnięta z Anglii lub Francji i sprowadzona do karykatury …ale skoro Beckham i Giggs mają w swoich kolekcjach Order Imperium Brytyjskiego, to czemu nie;)


Subskrybuj zawartość