21.01


 

Tak niektorzy narzekaja na ten dzien. A co ja mam powiedziec, jezeli dzien wczesniej stuknely mi cztery dyszki? to i 21-szy bardzo nieciekawy mi sie jawi.
No bo tak, pojde do jakiegos pubu, poznam mila osobe plci przeciwnej i powiem ze mam 40 lat? Juz widze ten przestrach na twarzy, a klamac nie lubie i nie potrafie. Tak jakos mam dziwnie?
A nie mogloby byc tak, zebym mial 39,90? Zawsze to trojka z przodu i za taka cene mozna kupic butelczyne calkiem przyzwoitego winka.
Wlasnie, to tez jest jakis pomysl i zawsze mozna sobie pomyslec, ze ja jak wino im starszy tym lepszy. A i ten mandat co mi go wkropili, moze mniej bedzie bolal?
To zdrowie.

Średnia ocena
(głosy: 0)

A za co ten mandat?

Tak tylko pytam. I pozdrawiam.


Hm,

podobno zycie zaczyna się po 40-tce, tak mówią,, ja tam nie wiem, bo ja pewnie tegoż szacownego wieku nie dozyję:)
Przynajmniej na razie nie mam takich dalekosiężnych planów, choć z drugiej strony już żem ponad ćwierćwiekowy, a to tyż mało zachęcająca pesrpektywa…:)
Hm, wino za 39,90, no cóż, za to można mieć ze 3 butelki w sumie, ale ja tam się na winach nie znam.

A mandat to tyż kiedyś zapłaciłem, ale to dawno było.
Pozdrówka


answery

Borsuk
za to, ze podczas kierowania samochodem sluchalem zyczen urodzinowych, przez tel. komorkowy:///

grzes
to ze zycie zaczyna sie po 40-tce, to wymyslily sobie stare pierdziele dla lepszego samopoczucia;)

dzieki za pozdrowienia:)


Szanowny Rollingpol

Poczekaj, poczekaj, jeszcze chwila, a Ty też będziesz starym pierdzielem i będziesz sobie poprawiał samopoczucie:)))

Niemniej pozdrawiam w miarę serdecznie

Twój Stary Pierdziel


Lorenzo

toz juz jestem. teraz tylko poprawianie samopoczucia mi pozostalo;)

Twoj Nowy Stary Pierdziel:)))


Facet zaczyna się po 30tce

Druga młodość po 50tce. +/- 30, co potwierdzi Lorenco.
Czym ty się człeku przejmujesz?
Igła


Igla

wiesz, chyba tym mandatem najbardziej:)))nie lubie jak sie mnie ograbia:/

pozdrawiam


Szanowni

Gryźmy żubra w dupę. Precz w mandatami! Toż to ucisk czlowieka przez biurokrację totalitarną! Niech żyje grzybowa z lazankami!

Pozdrawiam z naciskiem


Subskrybuj zawartość