Otwarta widownia pojedynku - niedziela 20:00

Zaczynamy kibicowanie już w sobotę. Jak zwykle, można dopingować pojedynkujących się, śpiewać klubowe hymny itp. Wstęp wolny, trzeba tylko mieć przynajmniej darmowe konto Free TXT.

Jeśli chcesz kibicować i oceniać, a nie masz jeszcze konta, załóż je teraz tutaj – w okienku po prawej wpisz swój e-mail i wyślij. Zwrotnym mailem dostaniesz indywidualny link do założenia konta.

Pamiętajcie, że na ring mają wstęp tylko pojedynkujący się oraz sędzia.

My wszyscy możemy na bieżąco komentować i dopingować, pisząc komentarze w tym wątku, tutaj, na widowni.

Wielkie emocje (bo to drugi raz!) w niedzielę wieczorem. Bądźcie gotowi przed 20:00.

TXT zaprasza!

P.S. szukam jakichś śmiesznych obrazków/avatarów dla Igły i Nicponia. Pomożecie? Jak coś, dawajcie propozycje tutaj.

Średnia ocena
(głosy: 0)

Idę reklamowac pojedynek

Sergiusz zapewnił, że serwer jest tak mocny, że żadnych przykrości nie będzie.
Sprawdźmy to!
Uprasza się o robienie publicity, gdzie kto może!
Przecież to będzie prawdziwa napieprzanka… Już, obchodząc trybuny ze szczotką i wiaderkiem znalazłem i rozbroiłem dwie bomby, dwie sztuczne szczęki oraz cztery prawdziwe zęby. O bejsbolach ukrytych w słupkach ogrodzenia, nawet nie warto wspominać

jacek [dot] jarecki63 [at] gmail [dot] com


I znowu zmyślają!

Najpierw Igła, a teraz Jarecki, cfaniaki!

Ja nie zapewniam, ja tylko się staram jak mogę, nawet yacht sprzedałem, ale co to dało, to się dopiero okaże, jak znowu wpadną na TXT te anonimowe oddziały szturmowe Marsjan tajemniczych.

Tak na marginesie, czy tam na tym Marsie nic innego nie mają do roboty, tylko na serwer TXT się uwzięli? Naszykowałem im na ten weekend trochę atrakcji, jak dla smoka wawelskiego, a jak to wyjdzie, to obaczym!


...

“szukam jakichś śmiesznych obrazków/avatarów dla Igły i Nicponia.”

sie robi

dla N.

i dla I.

“Stay Rude, Stay Rebel”


Docencie

zobacz na główna arenę. Jest zdjęcie z walki Igły z Jackiem kurskim/
jacek [dot] jarecki63 [at] gmail [dot] com


Awatary?

Dla Nicponia:

ponieważ ten zawodnik się nie stawil, zdjęcie wycofujemy. Zdjęcie zawodnika, który się stawił – niżej.

Dla Igły (przepraszam za, jak to mawiają Rosyjanie, niestandardowe słownictwo):

darmowy hosting obrazków

A całość widzę tak:

darmowy hosting obrazków

To pisalem ja, :

darmowy hosting obrazków


rozumiem że

tekst z avatara dla I jest skierowany do N :)

“Stay Rude, Stay Rebel”


Panie Yayco

Czy końcówka na czapce Nicponia to:

- pałac kultury ( i nauki im. ... ) w miniaturze

- symbol bryki, jako przedłużenie…wydającej określone dźwięki podniecające okoliczne panienki,

- fuzja Nicponia

- czysty symbol ( za przepraszeniem ) falliczny

?
Igła


Panie docencie: dokładnie tak!

Uprzejmie też donoszę, że na stronie głównejpojedynku, nieznany sprawca zamieścił zdjęcie Igly (publikowane swego czasu przez niżej podpisanego), jako zdjęcie Nicponia, co uważam za skandal i w zwiazku z tym ofiaruję Nicponiowi dodatkowy awatar:

darmowy hosting obrazków


Trafnie Pan zaobserwował, Panie Igło,

że czysty.

Higiena podstawą zdrowotności!


A gdzie jest

relacja z pojedynku?
Nie mam na swoim kompie ani pojedynku,anie reakcji widowni.
Coś się stało?


Panie Zenku

To nie skorumpowana liga piłkarska, aby 12 godzin przed meczem, pisać relację.
O 20:00! :)

jacek [dot] jarecki63 [at] gmail [dot] com


O kurde

pomylily mi sie dni.
To wina nadmiaru obowiązków i chęci maksymalnego wykorzystania wolnych chwil.


Ciekawostka

Moja Iwona popiera Nicponia, nie jego opinie na temat, który będzie gryziony w pojedynku, ale samego Nicponia, bo Igła podobno bardzo podpadł.
Ja teraz sam już nie wiem.
Igła niby wspólnik ale znowuż Nicpoń...
O cholera!

jacek [dot] jarecki63 [at] gmail [dot] com


a ja nie wiem

Czy otworzyć sobie piwo czy nie? :)


..hmmm

idę robić popcorn…tak btw. jest pojedynek .. piwo też i popcorn.. gdzie cheerleaderki?:D


Transparent

trans.jpg


Ja kibicuję Mo!

Igła!!!
Biało czerwoni!
Igła!!!
Biało czerwoni!!

jacek [dot] jarecki63 [at] gmail [dot] com


Jeśli Artur to ten!


Hamilton

co artur do ruskich idzie grać?:D


Go Johny!


Prezes , Traktor, Redaktor


artur

w pojedynkę załatwił spartaka Moskwa w eliminacjach LM :)


sergiusz

cos zaczyna się sypać, notki po lewej padły
Prezes , Traktor, Redaktor


hmmm

na razie to panowie podgryzają się po kostkach… chciałoby się powiedzieć nie płaczcie tam tylko lać się!:]


@max

Spoko, nic nie padło, na czas najazdu Marsjan zbędne gadżety po bokach się teraz auto-wyłączają, wszystko pod kontrolą ;)


Nicpoń, Niocpoń!!!

Ja ja kibicuję !!!!!


Obie opcje do kitu są

to i naparzanka nie bardzo wychodzi :)


Panie!!!

cza cucić Igłę!!!!
Prezes , Traktor, Redaktor


za długie te ciosy

zamiast walić takie epistoły jak Nicpoń, szybsze piłki potrzebne! to nie dyskusja przy bilardzie! :D


IMHO

problem-riposta- kontra i podsumowanie
Prezes , Traktor, Redaktor


eee

Igla tu erystycznie probuje Nicponia, nieladnie.
Poza tym krotsze te wypowiedzi byc powinny


hmmm

oni się składają do tych ciosów jak polski piłkarz do rzutu wolnego… dłuuuuugiiii namysł i mooooże doooleeeciii.


Albo coś się zepsuło

albo komuś zabrakło argumentów!

Igłaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Zrób mu Zagłebie Donieckie!!!


...

hmm to nie jest pojedynek…;| albo inaczej to jak polski boks zawodowy..tylko tutaj obydwa ‘ogórki’ zasnęły przed monitorami (w ringu)


Ja mam wrażenie, że tylko jeden śpi

Bo drugi daje oznaki życia i to on ostatni strzelał.


jak to w suuuumoooo

obłapiają się i sapią, a my czekamy na jakiś cios ;)


yayco

tendencyjny z ciebie kibol:D wczesniej ten co nie śpi niby też spał... ;D widać wybudziło go własne chrapanie;d


yayco

na zmiane dają- strzał- 15 minut przerwy, drugi – strzał- 15 minut przewwy- lezą sobie do gąsiorka o którym to pisałem wczoraj,
no tak to wygląda
Prezes , Traktor, Redaktor


Czy sekundant pana Nicponia

mógłby rzucić ręcznik, żebyśmy mogli się zajęć czymś pożytecznym?


Zawodnik zbiegl!

Jak dla mnie to zamyka sprawę!


wrócił

z jeszcze większą przemową! :D


za duże kawałki to i niestrawność :D

dobre, dobre :D


lol

masakra..niedługo będą pisać teksty wielkości małej encyklopedii ..“dlaczego nie można wierzyć ruskim” krotka wypowiedz w 12 tomach.. “dlaczego unia to zło” zwięzły komentarz wielkości ST


Nicpoń twierdzi, że w Brukseli są zboczency.

Ciekawe co by powiedzial na to:

darmowy hosting obrazków

Na to:

darmowy hosting obrazków

I jeszcze na to:

darmowy hosting obrazków


eee yayco

to miłość od pierwszego wejrzenia jest.. przecież widać i koń to alegoryczne przedstawienie kobiety w tamtejszej ikonografii.:]


yayco

szelmy i łobuzy, rzucaja cień podejrzenia na ten idealny świat
Prezes , Traktor, Redaktor


Jasne panie Π

a po wyjściu z wojska, taki przedstawiciel słowianszyzny wschodniej składa stosowne śluby abstynenckie:

darmowy hosting obrazków


yayco

ooo fuck.. a co on (?) je…?


Nicpoń się rakiem wycofuje, zwala na problemy techniczne.

Igła go ciegiem leje. Gwizdy na trybunach dla Nicponia!


Panie Π,

pewnie tego konia je. Wykorzystał go, a teraz zjada…


pojedynek ?

wpadłem po 20-tej, czytam nieśmiało, mało andrenaliny, miłe złego początki pomyślałem ….
zrobiłem przerwę dla komfortu psychicznego.
wracam po 21.00 i cóż widzę .... toż to się wojna trzedziestoletnia szykuje. może dożyję ?
tylko Pan Yayco szaleje za dwóch. dobre i tyle.
pozdrawiam.
zajrzę w przyszłym kwartale.


miałem nawet nie wpadać, ale

co tam … to co wypisuje “biały człowiek” jest żenadne do bólu i to pod względem formy jaki i treści …

a tak BTW to wolę spedaloną UE niż zeżartą alkoholizmem i AIDS Rosję

idę spać, bo o ile Igłą zapodaje racjonalne argumenty to drugiej strony nie da się czytać ... hell-o!

dokładnie, jak na razie prowadzi pan yayco

“Stay Rude, Stay Rebel”


eech nicek ..

odleciał... ( w sensie braku argumentacji i odniesień do igły) niestety nie będzie dobrego widowiska:(


nie no umyłem zęby i jeszcze zajrzałem

pan “biały człowiek” chce przenosić “centrum dowodzenia” z Moskwy do Warszawy. Kapitalny żart. Chyba się biedaczyna za bardzo przejął filmem 1612…

megalomania “białego człowieka” jest porażająca …

a tak BTW ci którzy optują za sojuszem z Moskwą już teraz mogą sobie do kajetów wpisać: “W Katyniu to Niemcy zamordowali polskich oficerów”

“Stay Rude, Stay Rebel”


Panie Docencie

jak ktoś Rosję ogląda tylko w telewizorze i na bazarach, to tak mu się robi, niestety…


panie yayco

dokładnie, idę o zakład że “biały człowiek” nigdy w Rassiji nie był ...

“biały człowiek” poległ, wije się wyciągając jakieś dyrdymały. niestety Igła bez formy. ale nawet Igła bez formy bez trudu przyszpilił “białego człowieka”.

“Stay Rude, Stay Rebel”


Wycofalem obrazek na górze,

bo zamiast potężnego Mongola, przyszedł biały człowiek.

Taki o:

darmowy hosting obrazków

Igła wygrał, a ja idę oglądać CSI...


...

szukam odpowiedniego porównania…w wypadku piłki nożnej, pojedynek przypomina polską “A” klasę, siatkówki hmm mecz w domu starców przy siatce zawieszonej gdzieś pomiędzy grzejnikiem a telewizorem, koszykówki zabawa śmieciarzy we wrzucanie śmieci do śmieciarki… wiem! Ten pojedynek przypomina curling!!


@

Hehe panowie wzieli sie za udowadnianie ktory z nich jest wiekszym idiota, mozna i takl ;) Tylko czemu zaden nie postapi jak ten madrzejszy i nie zacznie gadac normalnie


panie yayco

nie no kurde – R-O-Z-W-L-I-Ł żeś pan w driebiezgi!!!

priekrasna!!!!

“Stay Rude, Stay Rebel”


...

zastanawiam się tylko co ma ilość ludności do tematu pojedynku?;| to zapewne jedna z tych oczywistych oczywistości których nie kumam


mam propozycję

zróbmy ściepę i kupmy “białemu człowiekowi” takie coś:

niech sobie jedzie transsibem i nie wraca do zdychającej Europy

“Stay Rude, Stay Rebel”


eee

obydwaj pieprzą bzdury.. Jak to jest, że zamiast dyskusji /pojedynku mamy zabawe pod tytułem ruscy są lepsi bo mają większe … ue jest lepsza bo ma .. nie wiem co ma ale ma lepsze…;|

Proponuje solidarnie wysłać ich do Nepalu.. widoczki ciekawe, sytuacja polityczna również...


Z całym szacunkiem...

Ale pojedynek to wygrali Chińczycy…. Może jeszcze tego nie widać ale już niedługo to będzie oczywiste. I dlatego racja jest jednak po stronie Nicponia. Czego żałuję bo za nim nie przepadam:)


nemo49

Gratuluję, zauważenia jakiejkolwiek racji;) Serio.. naprawdę jestem pod wrażeniem.


nemo

o tym że Chiny rosną w siłę i będą potęgą w siłę było wiadomo od co najmniej połowy lat 80.(odsyłam do prac Z. J. Pietrasia na ten temat) nie wiedzę w tym jednak potwierdzenia też “b. człowieka”. zresztą jakich tez?

niestety jak jedna strona jest na niskim poziomie (czytaj “biały człowiek”) to ciągnie w dół drugą.

fakt pieprzą bez ładu a składu

“Stay Rude, Stay Rebel”


cuuuurliiinggggggg

na dodatek w wykonaniu seniorów… już chyba wolę oglądać łyżwiarstwo figurowe;|


jak można polemizować z kimśkto podaje taki

argument:

“Jak to jest z tą Europą, kiedy facet, który dożywa emerytury zostaje legalnie zamordowany co się nazywa eutanazją?”

z wielką niecierpliwością czekam na obiecane wypracowanie “białego człowieka” o geopolityce. mogą być niezłe jaja.

“Stay Rude, Stay Rebel”


DS [ hehe nintendowski skrót wychodzi- dobrze płacą?]

hmmm obie strony skrewiły na dzien dobry w zarysowaniu linii spór. Tak spór przebiegał na granicy “ a u was to biją murzynów”


Ktoś chyba sumo nie oglądał

Jak mi, który będzie pisał, ze to wolne macanki to wyśmieję i zbluzgam jak burą sukę. To cholernie szybka jazda. Kilkanaście sekund starcia dwóch kolosów, którzy mimo sporej wagi hasają po dojo jak zwiewne panienki, bez memłania się jak w boksie czy zapasach. tylko jebut i po walce.

Drugi pojedynek na TXT i drugie rozczarowanie, choć po prawdzie to nie obiecywałem sobie zbyt wiele znając temperamenty obu rywali. Najpierw godzinę obwachiwali się, a teraz sypia młynkami bez ładu i składu.


Nicponia trzeba odcedzić najpierw

ale jak się odrzuci takie różne łupinki i skorupki to ukryte pod nimi jądro jest wcale nie takie głupie. On przyjmuje założenie, że cywilizacja zachodnia przeżywa kryzys, z którego sie już nie podniesie. Jeżeli sie przyjmie takie założenie to reszta już wcale tak głupio nie wygląda. Przyznam się, że takie założenie jest dla mnie coraz bardziej prawdopodobne.


>pi

paskudztwo

“Stay Rude, Stay Rebel”


nemo49

robisz teraz radosną egzegezę tego co Nicpoń mógł napisać, ale nie napisał. Co “powinien” napisać a zrobił to piąte przez dziesiąte i gdzieś tam w tle bo nie warto było wspomnieć albo cośtam..

IMO wygrywa…. TXT, bo nie padło .. a obydwaj geriatryczni curlingowcy przegrywają z kretesem..


Żyjemy w czasach,

które coraz bardziej przypominają piękne lata przed I wojną światową.Na zachodzie Europy od dziesięcioleci pokój i dobrobyt, kocioł bałkański dymi i wre a na wschodzie tajemnicza, nieodgadniona i despotyczna Rosja. Tylko Chiny są nowym czynnikiem w tej układance….


Patrzajcie chlopcy, rokendrolowcy

wyłysiali nieco.
Jak wam się gaduła kręci.
:)
Igła


DS

Dlatego pytam Stopczyku czy dobrze płacą:P^^


Igła

Na pewno lepiej niż wam o przedstawicielu geriatrycznych curlingowców;]


pi

ale o co chodzi?

>nemo

niby podobnie ale oprócz Kitaja zupełnie inna rolę grają teraz U$A. Japonia także … więc może i klimat podobny, ale układ sił zupełnie inny

“Stay Rude, Stay Rebel”


widzisz, my może i

widzisz, my może i wyłysiali ale Wy nie ściągnęliście kobiet do gaduły tutaj, i to jest problema…
Prezes , Traktor, Redaktor


eh

typowa Polska napierdzielanka: najpierw wstęp: 10 zdań-co-się-mnie-czepiasz-bałwanie, potem 3 zdania obok tematu

w słowie pisanym zupełnie się to nie sprawdza


DS

No skoro udzielasz licencji na nazwę tego czegoś [ Nintendo DS ] to musisz chociaż w jakiś sposób rekompensować sobie straty estetyczne i moralne..


pi

a ha … w takim razie to jest piractwo!

“Stay Rude, Stay Rebel”


DS

No już powinieneś w sprawę w sądzie zakładać hehe:P


Pi

mój adwokat mówi, że sprawa przegrana… a tak BTW to zamiast pracować rzetelnie to ty tu jakieś dyrdymały o Nintendo wypisujesz… na drugi raz pan wyrus nie wpuści nas na publikę ...

“Stay Rude, Stay Rebel”


Stopczyk

chlip … bo ja jestem no ten gorszy, szary bloger co to go nikt nie chce wyzywać a wszyscy się z chęcią pośmieją...sniifff


no wiesz lepiej cicho siedzieć w kącie

niż wypowiadać się na temat o którym ma się mikre pojęcie (vide “biały człowiek”).

parę osób podkreślało, że tematyka owego “pojedynku” przerosła jego strony. niestety przerosła.

na przyszłość proponuję więcej trenować* a nie chlać przed meczem. publika może skora do żartów ale brak formy zauważyła i wyszydziła bezlitośnie.

ciekawe kto kogo teraz wyzwie i czy znowu będzie skifa?

*) w przypadku Rosji najlepszym centrum treningowym jest chyba biblioteka Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia

“Stay Rude, Stay Rebel”


stopczyk

no więc zgodnie z zaleceniem jednego z polskich przyjaciół w UE skorzystam z okazji i zamilknę..

a co do pojedynku .. zawężony temat to podstawa;)jak nie ma tematu albo jak sie nie trzyma tematu to nawet trening nie pomoże.

pozdr


Subskrybuj zawartość