Apel do redakcji TXT

Przygladam się od pewnego czasu istnieniu Tekstowiska i istnieniu Salonu 24.
Oba portale mają swoje zalety, jednak odkryłem wadę jaką ma Tekstowisko.
Wprawdzie jako skromny i nieudzielający się tu komentator może nie powinienem się wypowiadać na ten temat, ale chce powiedziec coś waznego.
Mam bowiem apel.
Apel do szanownej redakcji TXT.
Pomózcie człowiekowi.
W salonie 24 jest bowiem osobnik, który ma problem i ma kompleksy.Śledząc różne jego wypowiedzi zauważyłem, że ma kompleks Tekstowiska.
Ostatnio napisał coś takiego:(ale to nie pierwsze jego nawiązanie agresywne do tekstowiska)

,,A jednak to prawda. Nie jest Pan zbyt bystry, Panie Pandada, i dlatego nie zrobił Pan tutaj kariery. Musi się Pan błąkać po jakichś zadupiach typu “Tekstowisko”. Może tam Pana cenią. Tutaj jest Pan jednak miernotą, która ogranicza się zawsze do paru głupawych zdań. Gdyby był Pan inteligentny, to by Pan zauważył, że p. Sadurski już zaczął się serio bać.”

Wydaje mi się, że Salon 24 coraz gorzej wpływa na tego pana czyli na Pawła Paliwodę.
Przyjmijcie więc go do tekstowiska.
Tutaj, gdzie komentatorzy przyjaźni, atmosfera rodzinna i prawie sielankowa, pan Paweł Paliwoda na pewno poczuje się lepiej.
Jego agresja może nie ustąpi ale zmiejszy się.

Więc droga redakcjo i drodzy Tekstowicze zaopiekujcie się panem Pawłem Paliwodą. Otoczcie go miłością. Nie zostawiajcie człowieka na pastwe jego demonów, fobii i urojeń.

On czeka na pomoc tekstowiczów, dlatego tak nieumiejętnie ale głośno próbuje zwrócić waszą uwagę.

Cadfael

Średnia ocena
(głosy: 1)

Panie Autorze

W imieniu 1/3 redakcji TXT oświadczam, że byt Paliwoda nigdy nie trafi na nasze blogowisko. Osobnik ten, jest niewątpliwym skarbem s24 i niech tam pozostanie.

Pański wpis traktuję, jako namawianie nas do kupna kradzionego towaru albo prowokację pod płaszczykiem zatroskania. ;)

Czy można prosić o linkę do tego paliwodzenia, które pan zacytował?

Igła


Czcigodny Komentatorze,

Doceniając Twoją troskę o zdrowie psychiczne Pana PP, pragnę zwrócić uwagę na fakt istnienia na świecie około półmiliardowej grupy ludzi o zachowaniu nieznacznie odbiegającym od przyjętych standardów. Zrobienie wyjątku dla jednej osoby mogłoby zaowocować lawiną pozwów od odrzucenie akcesu do TXT.

Tak że Pana Igłę popieram, deklarując równocześnie, że jeśli Ów Igła Pana PP do TXT przyjmie, to własnego kota na niego naślę. Na Pana Igłę znaczy.

Na marginesie – wyparcie Pana Leskiego przez Pana PP nie przysłużyło się Salonowi, oj nie.


Igła

tutaj http://pawelpaliwoda.salon24.pl/61958,index.html#comment_910458

cudny jest cały, zaproś go!!!

:)

Prezes , Traktor, Redaktor


Maksie

Chcesz kopa?
Igła


Dwa

bo Azraela to też możesz, przecież?

Prezes , Traktor, Redaktor


Pal licho Paliwodę!

A cóż on robił by tutaj w tym tekstowisku-rżysku. Tylko się użerał z kundelkami, z których żaden nie chciałby się połasić i pomerdać...
:)


Maksiu Szanowny

Pana PP to gdzie indziej trzeba zaprosić. W trybie pilnym, że tak powiem. :)


Magio

gdzież zaprosić...zgłosić, zgłosić
Prezes , Traktor, Redaktor


Max,

Azraelk przecież komentuje czasem na TXT, znaczy bywa tu, no i pewnie czyta pilnie.
Ja myślę, że większość salonowców to nas czyta, szczególnieci, co nas nie lubia:)
Pzdr


Grzesiu...

...a ja myślę, że rzadko, bo co mają zobaczyć w tej jaskini lewactwa i lewicującego prawactwa?
:)


Cadfael odpowiada

Drodzy tekstowicze, miałem nadzieję, że los Pawła Paliwody wzruszy was bardziej.
Tak jak i żarliwy apel, który wystosowałem.

Cadfael


Szanowna Pani Magio

czy mogę podpisać się pod Pani komentarzem,bo w nim nic ująć,nic dodać?

Pozdrawiam


Cadfaelu

Gdyby była kategoria “Freaks” jestem za a nawet przeciw!

I`m sexy motherfucker!


Cadfaelu

Nie wiem czy jest sens zajmować się panem PP na TXT. Szkoda tego miejsca..

PP przyjął taki, a nie inny model prowadzenia bloga.. Przy okazji ataków na wszystkich dookoła, popada w śmieszność...

..ale generuje s24 duży ruch zbiera po 100-200 komentarzy pod notką. Niech mu zdrowie tam dopisuje i niech żadni podli agenci Agory nie próbują go stamtąd wykurzyć.

Pozdr.


Pomimo wzruszenia

jakie ogarnęło całą, naszą redakcję nie możemy odebrać S24 jej najlepszego blogera.
Pomijając już inne sprawy, najnormalniej w świecie nas na byt o nazwisku Paliwoda – zwyczajnie nie stać.
Igła


>Igła

Ja nie rozumiem dlaczego nie- panu Poliwodzie moznaby tu zrobic jakies specjalne miejsce nawet – dopieor by sie dzialo :-)

pozdrowienia


W sumie...

Jacek ma racje…
Jakby podpuscic PP to nawet w pojedynku tXt walczyłby sam z sobą...
Mozna wiec sprobowac.

Dobre; Pawel Paliwoda=Prawdziwy Polak. PP/PP

I`m sexy motherfucker!


Subskrybuj zawartość